SteelSeries en iyi FaZe Clan oyun donanımını sunuyor: TEKNOLOJİ

FaZe Clan gibi kazanmak ister misiniz? Yeni sınırlı sayıdaki Faze Clan koleksiyonumuzla hayranlığınızı ve bağlılığınızı gösterin! FaZe Clan, 2010'dan bu yana oyun sahnesini domine ediyor. En son ise Counter-Strike 2'nin öncülüğünü yaptılar. İlk küresel e-spor ekipmanı markası ve tasarladığı ekipmanlarla oyun dünyasının gözdesi SteelSeries, özel bir oyun yaratmak için FaZe Clan ile ortaklık kurdu. Aşağıdaki takım renkleriyle sınırlı sayıda üretilen FaZe Clan koleksiyonu temalı:

  • Arctis Nova 7 kablosuz
  • Aerox3 kablosuz
  • Apex 9 Mini
  • QcK Ağır XXL

Paul “Snakebite” Duarte (Halo), “Yeni FaZe Arctis Nova 7, 15 yıllık profesyonel oyunculuğum boyunca kullandığım en iyi kulaklıklardan biri” dedi. sözlerini dile getirdi. Arctis Nova 7 Wireless'ın bu özel versiyonu FaZe Clan renklerine boyanmıştır; Kırmızı işaretlere, hoparlör plakalarında FaZe Clan logosuna ve yastıklama için özel bürokrasiye sahiptir. Nova 7 Wireless en iyi kulaklıklarımızdan biri ve FaZe Clan'ın onları sevmesine şaşmamak gerek. Üstün ses kalitesi için muhteşem Nova Acoustics sistemi ve yüksek kaliteli sürücülerle, özellikle Sonar ile birleştirildiğinde ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları elde edeceksiniz. belirli oyunları dinlemek için ses ön ayarları ve 10 bantlı parametrik EQ. Gürültüyü 25 dB'ye kadar (ve Sonar AI gürültü engelleme özelliğiyle daha da fazlasını) azaltan tamamen geri çekilebilir ClearCast Gen 2 mikrofonla iletişimlerinizi geliştirin. Geliştirilmiş pil ömrü, hızlı şarj, Bluetooth ve 2,4 GHz bağlantı (iki cihaz aynı anda kablosuz olarak bağlanabilir!) ile Nova 7 Kablosuz, ayarlayabileceğiniz özelleştirilebilir RGB ile hem yoğun oyun hem de hareket halindeyken mükemmel bir seçimdir. doğrudan FaZe Clan kırmızısında. Bu Aerox 3 Kablosuz, FaZe Clan temalarıyla boyanmıştır ve yalnızca 68 gram ağırlığıyla hafif ve kullanımı kolay olacak şekilde özel olarak üretilmiştir. Dökülmelere, toza, kire ve daha fazlasına karşı koruma sağlayan AquaBarrier™ teknolojisiyle küçük şeyler için endişelenmeyin. Zorlu testlerden geçmiş yapısı ve mükemmel piksel keskinliğiyle rakiplerinizi geride bırakın.Apex 9 Mini FaZe Clan SürümüBu FaZe Clan temalı klavyede daha hızlı etkinleştirme ve sıfır sıçrama için özel OptiPoint optik anahtarlar bulunduğundan ışık hızı yanınızda. Favori takımınızı kırmızı Giriş ve Çıkış tuşlarının yanı sıra özel bir boşluk çubuğuyla temsil edin. Dayanıklı 5000 Serisi alüminyum üst plaka aynı zamanda Apex 9 Mini ile de uyumludur ve oyun sınıfı 1 mm'den daha bilinçli 1,5 mm'ye kadar iki değişken çalıştırma noktasıyla rekabette üstünlük sağlar. 33 daha hızlı tuş vuruşu, 0,2 ms tepki süresi ve sıfır sıçrama ile önde gelen optik klavyelerden daha iyi performans gösterir. Tamamen değiştirilebilir anahtarlar klavyenin ömrünü uzatır ve özelleştirme seçeneklerini büyük ölçüde geliştirir. Mini format, daha fazla masaüstü alanı ve daha iyi kurulum ergonomisi sağlar, fareyle kaydırma için yer bırakır ve sizi zafer anlamına gelen tuşlarla baş başa bırakır.QcK Heavy XXL FaZe Clan SürümüGerçek bir FaZe Clan hayranı için uygun bir masa düzeni gibisi yoktur. Fare altlıklarımız sektördeki en iyisidir; Milyonlarca birim satılan SteelSeries, uzun süredir oyun mousepad'lerinin lider üreticisi olarak yer alıyor.

Bu benzersiz QcK, masaüstünüzün tamamını kaplayabilir ve ekstra kalın, tescilli kaymaz yüzey, istenmeyen hareketi ortadan kaldırır ve hem yüksek hem de düşük CPI fareler için optimize edilmiştir.

FaZe Klanı kazandıFark ettiyseniz FaZe Clan kazanıyor! SteelSeries ekipmanlarını kullanarak çeşitli oyunlarda elde ettikleri son galibiyetlerden bazılarını derledik:

  • CS2: ThunderPick Dünya Şampiyonası
  • CS2: IEM Sidney 2023
  • Halo: Halo Dünya Şampiyonları
  • Rainbow Six Siege: Brezilya Ligi 2023, Aşama 2

Bu dünya şampiyonlarını sınırlı sayıdaki FaZe Clan koleksiyonumuzla temsil edin!Aerox 3 Kablosuz FaZe Clan SürümüArctis Nova 7 Kablosuz FaZe Clan SürümüKaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir