İşyerinde emek turnuvası – SPOR başladı

Turnuvaya Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren başladı. Deviren açılış konuşmasında Gemlik'in bir iş şehri olduğunu vurgulayarak, “Mücadeleniz ilelebet devam etsin” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Uslu ile meclis üyeleri Mustafa Duran ve Tarık Erdem'in katılacağı 3 gün sürecek turnuvada kıyasıya rekabet yaşanırken, Çimtaş, Borusan Boru, Gemlik Gübre ve MKS Factory futbol kulüplerinin finali oynanacak. 1 Mayıs'ta. .

“Çalışmanın, emeğin ve dayanışmanın sergilendiği güzel bir Gemlik vizyonuna sahip olmak istiyoruz.”

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren ise Gemlik'in iş şehri olduğunu ve bu dayanışma turnuvasına büyük önem verdiğini söyledi. Deviren konuşmasında şunları söyledi: “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla düzenlenen bu sendikal turnuvaya katılan dört takıma da teşekkür ediyoruz. Biraz geç bir karar olsa da bu yıl dört takımla başlayıp önümüzdeki yıllarda bunu daha da genişleterek bağlılığın, işgücünün ve dayanışmanın sergilendiği güzel bir Gemlik vizyonuna sahip olmak istiyoruz. Gemlik gerçekten kendi sanayisiyle çok güçlü bir ilçe. Türkiye'nin üçüncü büyük ekonomisi ve emeğin yoğunlaştığı yerdir. İşlerin bu kadar yoğun olduğu bir ilçemizde birbirimize çok daha fazla ihtiyacımız var. Burada emeğin gücünü ve dayanışmasını hem dayanışma hem bir arada olma hem de güç olma açısından çok önemsiyorum. Ben sizdenim, sizden biri olarak geldim. Pozisyonlar ve pozisyonlar gelir ve gider, ancak dostluklar sonsuzdur. Burada emeği geçen tüm çalışan arkadaşlarımıza da ayrıca teşekkür ederiz. Sana sahip olduğum için mutluyum. “Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun, mücadeleniz kalıcı, Vatan ve Millet yararına olsun” dedi.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir