Bahar'ın Umay'ı Alisa Sezen Sever, kendisine benzetildiği için azarladı! Afra Saraçoğlu'nun yanıtı gecikmedi

“Bahar: Uyanmaya hazır mısın?” Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak ile birlikte. Dizide canlandırdığı 'Umay' karakteriyle dikkat çeken Alisa Sezen Sever, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.

17 yaşındaki genç oyuncu, Yalı Çapkını dizisinin yıldızı Afra Saraçoğlu'na benzetilmekten bıktığını söyleyerek adeta isyan etti.

“ARTIK KARŞILAŞTIRMAYIN…”

Genç oyuncu; “Bazı anlarda, bazı fotoğraflarda evet ben de birbirimize çok benziyorum ama bazı durumlarda akrabalığımız yok. Her iki durumda da birbirimizle karşılaştırılmaktan yoruldum. Çok teşekkür ederim ama lütfen yapmayın. bunu yapma.” Benimle daha fazla yüzleş” dedi.

Afra 3

CEVAP GECİKMEDİ

MuhabirOnline'ın görüntülediği Afra Saraçoğlu, kendisine benzetilen Alisa Melis Sezen hakkında ilk kez konuştu. Genç oyuncunun aksine Saraçoğlu mutlu oldu ve şu yanıtı verdi: “Çok tatlı bir kız, çok güzel, çok yetenekli…”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ünlü siyasetçiyle evleneceğine dair söylentiler vardı!  Sözcü'nün spikeri sessizliği bozduÜnlü siyasetçiyle evleneceğine dair söylentiler vardı! Sözcü'nün spikeri sessizliği bozdu
İlk kez evinin kapısını açtı!  O detay dikkat çektiİlk kez evinin kapısını açtı! O detay dikkat çekti
"diyenlere sert davrandı “Hacı böyle giyinmez”, “Peygamberimiz yaşasaydı…” diyenlere sert davrandı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir