Ayhan Bora Kaplan soruşturmasına damga vuracak açıklama! Gizli tanık yurt dışına böyle kaçtı

Günlerdir Türkiye gündeminin 1 numaralı maddesi olan Ayhan Bora Kaplan soruşturmasıyla ilgili çok şaşırtıcı yeni detaylar ortaya çıktı. Organize şube müdürü Kerem Gökay Öner serbest bırakılırken, bir sivilin gözaltına alınmasıyla sayı 8'e yükseldi. Öner'in yayımlanan açıklaması ortaya çıktı.

Gizli tanık Serdar Sertçelik'in suçlamalarıyla organize suç örgütüne yönelik soruşturma yeni bir boyuta taşındı. Sertçelik, polis şeflerinin kendisine siyasi isimlerin dosyaya dahil edilmesi konusunda baskı yaptığını ve telefon görüşmelerini organize şube müdür yardımcısıyla paylaştığını söyledi.

2

'ARACILIK' ŞİKAYETİ! O İSİM DE GÖZALTIDA

Bu iletişime aracılık ettiği öne sürülen bir sivil ise başsavcılığın talimatıyla tutuklandı.

3

SERBEST ŞUBE MÜDÜRÜ İTİRAF ETTİ

Bunun yerine gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan organize şube müdürü Kerem Gökay Öner'in ifadesi ortaya çıktı. Show TV'nin haberine göre Öner, yaptığı açıklamada Ayhan Bora Kaplan davasına ilişkin toplantılara davet edilmediğini ve hiçbir belgede imzasının bulunmadığını iddia etti; Ayrıca birkaç kez görevden ayrılmak istediğini ancak reddedildiğini de açıkladı.

4

HASTANEYE GİTTİ VE AMBULANSTA YURT DIŞINA KAÇTI!

Gizli tanık Serdar Sertçelik ile ilgili de dikkat çeken bir iddia var. 20 Kasım'da ayağından vurulan Sertçelik'in, 27 Kasım'da hastaneye gidiyormuş gibi yaparak ambulansla evinden kaçırıldığı ve kendisine Bulgar pasaportu verildiği ilk olarak Yunanistan'dan geçtiği sanılıyor.

GNn6e3bWkAAdAGBBu içerik Hazar Saygın tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özel hastanede skandal iddia: Acil servisteki hastalar dakikalarca kapıda bekliyor! Özel hastanede skandal iddia: Acil servisteki hastalar dakikalarca kapıda bekliyor! “Hastane benimdir, kabul etsem de etmesem de”
Edirne'de rehine operasyonu!  3 Pakistanlı bir Hintliyi kaçırdı: Edirne'de rehine operasyonu! 3 Pakistanlı, “Ayda 180 bin lira kazanacaksınız” diyerek Hintliyi kaçırdı
Ekim başladı!  Hasat Eylül ve Ekim ayları için planlanıyor: Ekim başladı! Hasat Eylül ve Ekim ayları arasında bekleniyor: “Sadece dört köyde büyüyor, başka hiçbir yerde büyümiyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir