Atatürk'ün oğullarının 19 Mayıs'ta Karşıyaka'daki maçı – SPOR

Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, yarışmalara katılan tüm gençleri tebrik ederek, şunları söyledi: “19 Mayıs'ta sizlerle birlikte olmaktan büyük gurur duyuyor. “Hepiniz bu yarışların kazananlarısınız” dedi.

HEYECAN VERİCİ MEYDAN OKUMA

Karşıyaka Belediyesi, 105. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla kutlanan 19 Mayıs Atatürk Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Semra Aksu Atletizm Parkı'nda “atletizm müsabakaları” düzenledi. U14-U16-U18 yaş gruplarında düzenlenen yarışlarda İzmirli toplam 100 sporcu piste çıktı. Kutlamanın coşkusunu kupayla taçlandırmak isteyen genç sporcuların kıyasıya mücadelesi büyük coşkuya sahne oldu. Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi. Ödül törenine Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal ve eşi Altan Ünsal, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Levent Güçlü, aileler ve vatandaşlar katıldı.

“GURUR DUYUYORUZ”

Başkan Ünsal, şunları söyledi: “'Zeki, çevik ve ahlaklı sporcuları severim' diyen Mustafa Kemal'in oğullarıyla bugün bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Atatürk'ümüzün belirlediği hedefe koşan gençlerimiz en büyük gurur kaynağımızdır. Karşıyaka Belediyesi olarak her yaşta ve her sektörde spora destek veriyoruz. Semra Aksu gibi bir değerin adını taşıyan bu atletizm pistinde yeni Semra Aksu'yu yetiştireceğiz. Başarılı ulusal ve uluslararası sporcuları ülkemize kazandıracağız. Yarışmamıza katılarak bayram sevincimizi artıran tüm sporcularımızı yürekten kutluyorum. “Hep birlikte 19 Mayıs'ınız kutlu olsun…” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir