Dursun Özbek'in Adnan Polat'a esprili yanıtı: “Görmüyor musun önünüzde yazıyor?”

İnşaatı devam eden Kemerburgaz Metin Oktay tesislerinde gerçekleştirilen etkinliğe, kulüp başkanı Dursun Özbek ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Yardımcısı ve teknik direktör Erden Timur katıldı. Sarı-kırmızılı takımın Okan Buruk, Burak kulübünün eski başkanları Elmas, Faruk Süren, Adnan Polat ve Alp Yalman ile UEFA Kupası'nı kazanan takımın oyuncuları hazır bulundu.

“Görmüyor musun önünüzde yazıyor”

Söz alan eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat, şunları söyledi: “Futbolcularımızın Florida'da kalacak yeri yoktu. Orada güzel bir kamp alanı yapmıştık, rahmetli Süleyman Demirel de açılışını yapmıştı. O dönemde Metin Oktay tesisini Başkan Dursun'a çağırdık. Buranın adı Metin Oktay tesisidir.” doğru değil mi?” diye şakayla karışık yanıt veren Dursun Özbek, “Görmüyor musun önünüzde yazıyor?” Dursun Özbek'in bu yanıtının ardından salonda kahkahalar yükseldi.

“SONRAKİ YÖNETİMLERİN İŞİ BUNU YENİLEMEKTİR”

6ef55a16-afc9-428d-83c7-f2158f03a384

Dursun Özbek, UEFA Kupası şampiyonluğunun Türk futbol tarihinin en büyük zaferi olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Sonraki yönetime düşen bunu tekrarlamaktır. Umarım yönetim kulübümüze gelecekte daha fazla zaferler getirir. Okan'ın hocasıyla iki yıl boyunca takımımızı başarıdan başarıya taşıyarak, yönetimiyle yeni başarılara imza atmasını diliyorum.

“PAZAR GÜNÜ BİR ŞAMPİYONLUĞA DAHA ULAŞACAĞIZ”

46dc225f-43f5-4fb0-8156-540bed1367f1

Okan Buruk, 17 Mayıs'ın kendisi için çok özel olduğunu belirterek, “Umarım pazar günü bir şampiyonluk daha yaşarız. Bunun mutluluğunu yine hep birlikte yaşayacağız. Camia olarak birlik ve beraberlik gösteriyoruz. Başarı için burada olmaya layık olduğumu hissediyorum.” “Gören herkese teşekkür ediyorum, umarım uzun yıllar burada kalırım.” dedi.

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı!Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a tarihi çağrı!
Gençlerbirliği'nde "Arda Güler olunca neden üzülüyoruz?" soruGençlerbirliği'nde “Arda Güler olunca neden üzülüyoruz?” soru
Skandal paylaşıma tokat atıldı!Skandal paylaşıma tokat atıldı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir