Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek?

(*4*) Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek? – Teknoloji Haberleri

Z Flip 4 hangi renklerde bulunabilecek?

Son olarak geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Fold 3 ve Galaxy Flip 3 modelleriyle piyasayı domine eden Samsung, bilhassa Flip 3 modelinin kardeşine gore daha uygun fiyatlı ve bütçe dostu olması sebebiyle satışlarda adeta patlama yaşamıştı.

Bu yıl da gene Fold 4 ve Flip 4 olarak iki değişik modelle piyasada boy gösterecek olan Samsung, bilhassa Flip 4 modeline oldukca güveniyor. Bu modelin tıpkı selefi benzer biçimde yüksek satış sayılarına ulaşmasını isteyen şirket, ilk hamlesini renk alternatifleriyle meydana getirecek.

Samsung’a yakınlığıyla malum Ross Young tarafınca ortaya atılan iddialara gore Galaxy Flip 4 modeli, 4 tek renk 5’de üçlü renk kombinasyonuyla satışa sunulacak. Bu üçlü renk kombinasyonlarının bazılarında ise tek renk iki değişik konumda kullanılacak.

Buna gore, Galaxy Flip 4’ü satın almak isteyen kullanıcılar; altın, gri, açık mavi yada mor seçeneklerinden birini seçerek telefonun tek renk modellerinden birinin sahibi olabilecekler. Sadece daha renkli bir aygıt kullanmak isteyen akıllı telefon meraklıları içinse, şu beş değişik renk kombinasyonlu modellerden birini satın alabilecekler;

– Siyah / yeşil / yeşil,
– Altın / sarı / beyaz,
– Altın / sarı / sarı,
– Gümüş / lacivert / lacivert
– Gümüş / beyaz/ beyaz

Samsung’a yakın kaynaklar, bu renk kombinasyonlarından bazılarının bir tek ön sipariş satışlarıyla satılacağını ve bu sayede ön siparişe olan talebin de arttırılmasının amaçlanabileceğini iddia ediyorlar.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom