Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi

(*3*) Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi – Teknoloji Haberleri

Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve eleştirmenlerden bir fazlaca pozitif yönde geri bildirimler alan Xiaomi Watch Color 2’nin peşinden yeni modelin gelmesine esasen kati gözüyle bakılıyordu.

İşte bir süredir yeni model olduğu kabul edilen Xiaomi Watch Color 3’ün üstünde çalışan Çinli şirket, sır benzer biçimde saklamış olduğu akıllı saatini asla istemeden de olsa göstermek mecburiyetinde bırakıldı. Çinli sertifikasyon kurumlarının veri tabanına giren yeni akıllı saatin 5W süratli şarj desteğine haiz olacağı anlaşıldı.

Bununla beraber Watch Color 3 bu testlerde bile kendini iyi saklamayı bildi ve hangi özelliklerinin olduğundan ziyade, nelerin olmadığını bilmemizle yetinmemizi sağlamış oldu. Buna nazaran yeni akıllı saat modelinde Xiaomi kullanıcılarının onlarca defa dile getirdikleri eSIM ve LTE özellikleri olmayacak.

Öte taraftan her ne kadar bu sertifika sürecinde net olarak ortaya çıkmasa da, Xiaomi’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran, Watch Color 3 modelinde selefine nazaran daha büyük bir ekran bizleri karşılayacak. Xiaomi Watch Color 2’deki ekranın 1,43 inç olduğu düşünüldüğünde, Watch Color 3’de minimum 1,46 inçlik bir ekranın bulunacağını söyleyebiliriz. Bakalım Xiaomi, akıllı saat fanatiklerinin merakla beklediği yeni modelini ne vakit satışa sunacak?

Yoruma kapalı.