Trabzonspor’dan Açıklama: Vitor Hugo Bahia’ya Transfer Oldu

Trabzonspor’dan Açıklama: Vitor Hugo Bahia’ya Transfer Oldu

Trabzonspor’dan açıklama: Vitor Hugo Bahia’ya transfer oldu. Süper Lig’in başarılı takımları arasında yer alan Trabzonspor savunma oyuncusu Vitor Hugo’nun transfer olduğunu açıkladı. Vitor Hugo Brezilya ekiplerinden Bahia’ya transfer oldu. Başarılı savunma oyuncusunun transfer olduğunu açıklayan Trabzonspor savunma oyuncusunu Serie A Ligi’nde yer alan Bahia’ya transfer ettiklerini açıkladı. Kulübün yaptığı açıklamada profesyonel futbolcu Vitor Hugo ile yolların ayrılığı açıklandı. Oyuncunun kesin transferi konusunda anlaşma sağladıklarını da belirten bir açıklama yapıldı. Bahia oyuncu için 1.8 milyon Euro ödeme yapacak. Kamu aydınlatma joybet platformuna açıklama yapan Trabzonspor Bahia kulübünden 1.8 milyon Euro bonservis bedeli alacağını açıkladı. Profesyonel futbolcu ile yolların ayrıldığını açıklayan Trabzonspor bu transfer için 1 milyon 800.000 ödeme alacağını da açıkladı.

Trabzonspor’un yetenekli savunma oyuncusu Vitor Hugo Trabzonspor’dan alacağı 320.000’dan da vazgeçti. Oyuncu ile sözleşme karşılıklı olarak fethedildi. Aynı zamanda oyuncu Trabzonspor’dan da herhangi bir tazminat talebinde bulunmadı. Bunun yanı sıra 320.000 Euro’luk alacağından da vazgeçti. 31 yaşındaki savunma oyuncusu Trabzonspor ile karşılıklı olarak yollarını ayırdı.  Brezilyalı başarılı savunma oyuncusu Trabzonspor’da başarılı bir performans gösterdi.

Ne Kadar Kazandı?

Bahia’ya transfer olan oyuncunun bahia takımından ne kadar kazanacağı daha merak konusu oldu. Birçok kişi oyuncunun Trabzonspor’da ne kadar kazandığını da merak etmeye başladı bu nedenle Ne kadar kazandı araştırmasını yapmaya başladı.  Trabzonspor’dan transfer olan savunma oyuncusu Bahia’dan ne kadar kazanılacağı bilinmiyor. Oyuncu Trabzonspor’dan 2020 yılında 800.000, 2021 yılında 800.000, 2022 yılında 800 bin Euro, 2023 yılında 800 bin Euro kazandı. Oyuncu 2020 tarihinde 3.2 milyon Euro ile Trabzonspor’a transfer olmuştu. Oyuncunun eski kulübü Palmeiras Trabzonspor’un yaptığı bu satıştan %20 pay alacak.

Trabzonspor İstatikleri

Trabzonspor’dan transfer olan oyuncunun Trabzon istatikleri şu şekilde. Oyuncu Trabzonspor ile 99 karşılaşmaya çıktı. Çıktığı 99 karşılaşmada 9 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Aynı zamanda Brezilyalı oyuncu bir lig şampiyonluğu ve 2 Türkiye süper kupası kazandı. Oyuncu Trabzonspor’dan ayrılmasının üzerine veda paylaşımında da bulundu.  Vitor Hugo’nun yapmış olduğu veda paylaşımı birçok kişiyi duygulandırdı.  Trabzonsporlu taraftarlar oyuncunun yaptığı veda paylaşımını beğeni yağmuruna tuttu. Trabzonspor’un tecrübeli savunma oyuncusu Hugo Bahia’ya transfer oldu. Transferi sonrası bordo mavili camiaya veda eden oyuncu yönetime teşekkür dileklerini iletti. Durumu anladığı için teşekkür de bulunan oyuncu kendisi ile çalışan tüm çalışanlara teşekkür etti. Kendisi ile ilgilenen tüm çalışanlar için teşekkür etti.

Oyuncuyu yaptığı açıklamada buraya geldiğinde neler olacağı hakkında herhangi bir fikri olmadığını belirtti. Aynı zamanda yeni bir kültürü yeni bir dil olmasına rağmen kendisini evindeymiş gibi hissettiğini belirtti. Ailesinin de buraya çok iyi adapte olduğunu söyleyen oyuncu şehir ve kulübe veda ederken kalbinin sızladığını da belirtti. Oyuncu tüm kulübe teşekkür etti.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom