Survivor kim elendi 11 Haziran 2022, kim gitti? Survivor 2022 elenen isim kim oldu, Anıl elendi mi?


Survivor 2022’de dün akşam beklenmedik bir veda yaşandı. Performansıyla oldukça başarılı olan isimlerden biri adaya veda etti. Acun Ilıcalı da vedanın ardından önemli bir konuşma gerçekleştirdi. İşte dün gece yaşananlar ve programa veda eden isim…

SURVİVOR 2022 KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Survivor’dan elenen isim 4 eleme adayı arasından Anıl Berk Baki oldu. Hikmet, Batuhan ve Ayşe potasından çıkamayan Anıl elenmesinin ardından duygusal bir konuşma gerçekleştirdi. Ailesinin ödül oyunun ardından kendisine “sen bizim gurur kaynağımızsın” ifadelerini hatırlatan Anıl bu durumun kendisi için oldukça mutluluk verici olduğunu belirtti. Bir kapının kapanıp bir kapının açılacağını ifade eden Anıl ardından Acun Medya ve ekibine teşekkürlerini iletti.

ACUN ILICALI DA ANIL HAKKINDA KONUŞTU

Elenen yarışmacılar hakkında yorumlar yapan Ilıcalı, Anıl’ın vedasının ardından önemli ifadeler kullandı. Bu sezonun en başarılı isimlerinden biri olduğunu ifade eden Ilıcalı, Anıl’ın yarışmalara çok fazla kanalize olması nedeniyle gülümseyen yüzünü izleyiciye yansıtamadığını belirtti. Anıl’ın “başka bir kapı açılır” sözlerine katıldığını ifade eden Ilıcalı, “ailen senle gurur duymakta sonuna kadar haklı” dedi.

Survivor'da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim! Her şeyi açıkladı

Survivor’da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim! Her şeyi açıkladı

Yoruma kapalı.

seo paket casibom