Son dakika: MHP Lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

Son dakika: MHP Lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları:

Türk Devleti gazi bir devlettir. Asil bir iradeyi yıkacak bir güce hemen hemen dünya üstünde rastlantı edilmemiş, bundan sonrasında da edilemeyecektir.

Tam 6 yıl evvel azca kalsın Türkiye işgal edilecekti. Azca kalsın emek emek bu günlere gelen Türkiye Cumhuriyeti tarih sahnesinden silinip gidecekti. Hamd olsun milletimizin fedakarlığı yardımıyla teröristler hak etmiş olduğu tepkiyi görmüşlerdir. Ulusal birlik ve dayanışma rusu FETÖ’yü durdurmuş, hesaplarını boşa çıkarmıştır.

FETÖ Türkiye’ye pusu kurmuş tuzağa çekmiştir. Bu soysuz ve kansızlar vatanı koruyoruz bahanesi ile uygun zamanı kullamışlardır. Birliğimizi ve beraberliğimizi daha da güçlendirmemiz zamanı bir zorunluluk olmuştur.

Devletin ve milletin bekası her şeyin önündedir. Etrafımız kuşatılmışken, siyasal kamplaşma en fazlaca uzak durmamız ihtiyaç duyulan mayınlı alanlardır. Türk Milleti 15 Temmuz akşamından itibaren hiçbir fark gözetmeden iyi mi demokrasinin namusunu savunma ettiyse, ülkenin istikbalini aynı şekilde savunma edecektir.

Yoruma kapalı.