Şevval Şahin: Dört aydır kimseyle ilişkim yok!

Şevval Şahin: Dört aydır kimseyle ilişkim yok! – Magazin Haberleri

Şevval Şahin: Dört aydır kimseyle ilişkim yok!

Şevval Şahin, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da bir otelin iskelesinde objektiflere yansımıştı. Yeğeni Eva Mira ile zaman geçiren ve onu bir an olsun kucağından indirmeyen manken, yeğenini havaya atarak neşelendirmişti.

Bir ara annesinin kucağında su ile tanışan yeğenini cep telefonuyla görüntüleyen Şahin, ondan sonra kendisi de denize girmişti. Şahin, beyaz bikinisi ve fit hali ile tüm bakışları üstünde toplamıştı.

Şevval Şahin, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Yeğeni ve ablasıyla alışveriş icra eden Miss Turkey 2018 birincisi, İstanbul’a işleri için geldiği söylemiş oldu. 22 yaşındaki manken, “Kısa sürede sunuculuğa başlayabilirim. Hemen hemen belli değil, tam belli olunca söylerim” açıklamasını yapmış oldu.

Tescilli güzel, bir dargın bir barışık aşk yaşamış olduğu Yiğit Marcus Aral ile ilişkisinin tamamen bittiğini belirterek, “Dört aydır kimseyle ilişkim yok. Kalbim boş. Bir sürede bu şekilde gitsin isterim” ifadelerini kullandı. Kısa açıklaması sonrası yeğenini kucağına alıp, mağazalara göz gezdiren Şevval Şahin, yeğenine öpücükler kondurmayı dikkatsizlik etmedi.

Şevval Şahin’in bir süredir iş insanı Burak Ateş’le aşk yaşamış olduğu öne sürülmüştü. Çağla Şıkel’ın meşhur bir markayla iş birliği ile hazırlanan koleksiyonu için podyuma çıkan manken, aşk iddialarına son noktayı koymuştu.

Basın mensuplarının “Burak Ateş ile aşk haberleri çıktı. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna Şahin, “Kendisi benim dostum” yanıtını vermişti.

Yoruma kapalı.