Samsung, yeni teknolojileri kullanma konusunda bir hayli istekli

Samsung, yeni teknolojileri kullanma konusunda bir hayli istekli

Galaxy Fold 3 modelinde ekran altı kamerayı ilk kez ciddi olarak kontrol eden Samsung, kullanıcılarından gelen yoğun şikayetlerden sonrasında S23 serisinde de bu teknoloji pas geçmeye karar verdi. Galaxy Fold 3 kullanıcılarının genelinin belirttiğine gore, fiyatı piyasanın bir hayli üstünde olan bu telefonun selfie çekim kalitesi beklenenin oldukca altında.

İşte ekran altı kamera teknolojisinin en büyük dezavantajlarından biri olarak görülen yetersiz çekim kalitesi, bu eleştirilerle beraber bir kez daha doğrulanmış oldu. Öte taraftan aslına bakarsak bu teknolojiye geçiş meydana getiren Xiaomi ve ZTE benzer biçimde markalar da aslına bakarsak telefonların gösterdikleri performanstan pek memnun değiller.

Bu modelleri deneyen kullanıcılar da, ekran altı kamera teknolojisine haiz akıllı telefonların, geleneksel ön kameralı modellere gore daha fena bir selfie deneyimi sunmuş olduğu konusunda hem fikirler.
Tüm bu sebeplerde dolayı bir sonraki amiral gemisi serisi olan Galaxy S23’de ekran altı kameralara yer vermekten vazgeçen Samsung’un bir süre daha bu hızla gelişen teknolojinin olgunlaşmasını bekleyeceği gelen bilgiler içinde.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom