Nokia Style+ sertifikasyon kurullarında göründü

Nokia Style+ sertifikasyon kurullarında göründü – Bilim Teknoloji Haberleri

Nokia Style+ sertifikasyon kurullarında göründü

Sadece firmanın gene de amiral gemisi sınıfından elini ayağını tamamen çekip, var gücüyle orta ve alt segmente yönelmesi, böylesi bir efsanenin şimdilerde hayatta kalma mücadelesi verdiğini gösteriyor.

Nokia’nın üstünde çalmış olduğu yeni modellerden kabul edilen Nokia Style+ modeli üstüne parmak bastığımız bu mevzular sebebiyle oldukca mühim. Neredeyse her yeni modeliyle yeni bir var olma mücadelesi başlatan Nokia, cepheye süreceği en yeni askerini büyük bir dikkatle hazırlıyor.

Bugüne dek özellikleri ve tasarımı mevzusunda ser verip sır vermeyen Style+, ilk kere sertifikasyon siteleri vasıtasıyla kendisini gösterdi. Gene de birçok hususi durumunu korumayı beceren Nokia Style+’ın ortaya çıkan en net detayları boyut ve kamera özellikleri oldu.

Buna gore Nokia Style+ 166,1 mm yüksekliğinde ve 76,4mm genişliğinde olacak. Arka yüzeyinde 48MP + 5MP + 2MP’lik üçlü bir kamera kurgusu bulunması beklenen telefonun ön yüzeyinde yer edinen selfie kamerası ise 16MP’lik tek bir lensten oluşacak.

Yeni akıllı telefon modelinin ne süre satışa sunulacağı ya da fiyatının ne kadar olacağı şimdilik bilinmiyor. Sadece telefonun sertifikasyon sürecine girmesi, oldukca uzun süre beklemeyeceğimizin en net göstergesi.

Yoruma kapalı.