Motorola, Moto Edge 30 Lite’ı tanıtmak için gün sayıyor

Motorola, Moto Edge 30 Lite’ı tanıtmak için gün sayıyor

Şüphesiz böyle bir giriş yaptığımız zaman akla gelen ilk isimler Nokia ve Motorola olacaktır. Gerçekten de her iki marka da geleneksel telefonlarda sektörün en büyük isimlerindenken, akıllı telefonlara geçilmesiyle birlikte büyük bir gerileme dönemine girmişlerdi.

Nokia için hala tam olarak toparladı diyebilmek pek mümkün değil ancak Motorola gerçekten eski günlerine dönebilmek için fazlasıyla çabalıyor. Şu an Lenovo’nun bir markası konumunda olan efsanevi isim özellikle son iki yılda oldukça önemli bir yol kat etti. Birbiri ardında yeni modelleri sıralayan şirket şimdilerde ise Moto Edge 30 Lite modeli üzerinde çalışıyor.

Orta segmente ait olması beklenen bu akıllı telefonda ilk dikkatimizi çeken husus 6,28 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde olan OLED ekran. Gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alan bu telefonda, 8GB RAM + 256GB dahili depolama alanı mevcut. Ana kamera olarak 64MP’lik bir lense sahip olan telefonda ayrıca 13MP’lik ultra geniş açılı ikinci bir kamera mevcut.

Selfie meraklılarını da unutmayan bu orta segment modelde 32MP’lik son derece güçlü bir ön kamera bulunuyor. Yeni modelin ne zaman satışa sunulacağı bilinmezken, sızıntılar çok fazla beklememiz gerekmeyeceğini gösteriyor.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom