IQos Sigara Kartuşu Satın Al

IQos Sigara Kartuşu Satın Al

İlk olarak 2014 yılında Marlboro üreticisi Phillip Morris International tarafından piyasaya sürülen iqos serisinin son versiyonu iqos 3 kullanıcılarının onayını aldı.Modern sigara olarak adlandırılan elektronik sigaranın son versiyonu iqos 3 , Kullanım kolaylığı ve içimi şimdiden tam not aldı.

Iqos 3 geleneksel sigaraların sağlığa verdiği zararı yüzde 90 oranında azaltır. Çünkü normalde tütün doğrudan sigaranın içinde yakılırken, iqos 3’ün içindeki tütün asla yanmaz, sadece ısıtılır. Böylece iqos 3’te kötü niyetli bağlantıların verdiği zarar yüzde 90 oranında azaltılıyor. Bu yeni nesil modern sigaralara güç sağlamak için 3 ana parçaya ihtiyaç vardır.

İşletim mantığında önce bir IQos sahibi bulunmalıdır. Bu madde, iqos sigaranın içine koyduğumuz ve bir nevi ısıyı ısıttıktan sonra dumanını soluduğumuz kısımdır. İçindeki kömür çubuğu ile tütünü ısıtır ve duman üretmesine yardımcı olur. Bu ürünün her zamanki gibi performans göstermesini istiyorsanız, her tam şarjdan sonra temizlemenizi öneririz. İkinci ürün ise IQos kapsülüdür. Bu ürünümüzde IQos tutucuyu iqos’a takıp sonra şarj ediyoruz. Büyük bir pil içerir. iqos dolduğunda, tutucusunu en az 20 kez şarj edebilir. Şarj durumunu gösteren ışıkları vardır.

Son ürün ise mini sigaraya benzeyen ancak içerik olarak tamamen farklı olan IQos sigara kartuşu. Bu kartuş ile 6 dakikada 14 nefes çekebilirsiniz. Size verilen kullanım kılavuzunu dikkatlice okumalısınız. Orada da belirtildiği gibi bu ürüne iqos sigaralarından başka tütün koymamalısınız. Aksi takdirde cihazınız arızalanma riski altındadır.

 

Yoruma kapalı.