Haftalık Burç Yorumları 18-24 Temmuz 2022! Bu haftanın şanslı burçları! Aşk sağlık ve kariyer yorumları haftalık burç yorumu!

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Temmuz 2022! Bu haftanın şanslı burçları! Aşk sağlık ve kariyer yorumları haftalık burç yorumu! – Astroloji

Haftalık Burç Yorumları 18-24 Temmuz 2022! Bu haftanın şanslı burçları! Aşk sağlık ve kariyer yorumları haftalık burç yorumu!

Haftalık burç yorumlarını okumak rutin bir hal almıştır. Haftalık Burç Yorumları insanların umutlarını artırır. Hepimiz bu hafta burcumu neler bekliyor? sorusunun yanıtını aramaktadır. Peki fakat 18 Temmuz 24 Temmuz haftalık Burç Yorumlarında hangi burcu neler bekliyor? 18 Temmuz doğan kişiler Yengeç 24 Temmuz  günü doğan kişilerin burcu “AslanBurcu” olacaktır. 

Bu hafta burçlarda neler yaşanabilir?

Bu hafta Ay, hareketine Balık burcundan başlamış olacak. Haftanın ilk günü Ay, Balık burcundan Koç’a geçiş yaparken Güneş ve Neptün’ün açıları da mühim görünüyor.

Güneş ve Neptün ise açılarıyla iyiye işaret edecek. Merkür ve Plüton arasındaki açılar her ne kadar karşıt olsa da ummadığınız fırsatlar ayaklarınıza kadar gelecek. Sizinle münakaşaya çalışan insanoğlu olabilir, uzak durmak sizin elinizde. Karşıt açılar yıkıcı söylemleri de bununla beraber getirir.

19 Temmuz’da ise Koç burcunda hareket eden Ay ile duygusallığa geçiş yapabilirsiniz. Duygusallık size ne kadar iyi gelir kim bilir fakat en oldukca tavsiye edilen meditasyon yapmaktır.

Bu hafta Güneş ve Plüton’un karşıtlığı mühim görünüyor. Durağan(durgun) kalmak isteyeceksiniz. Değişime kafa tutacaksınız ve yorulacaksınız. Vasıta kazalarına dikkat etmelisiniz.

21 Temmuz itibariyle enerjinizde düzelme meydana gelebilir. Tartışmalardan kurtulabilir, kıpır kıpır bir yaz insanına bürünebilirsiniz. Gene de kendi sınırlarınızı korumalısınız.

Hafta sonuna doğru ise Ay, Boğa ve İkizler burcunda hareket edecek. Aşk hayatınızda ya da birebir kontakt kurduğunuz insanlarla olan alanınıza sınanabilirsiniz. İş alanınızda ise ortaklıklar bozulabilir. İkili seyahatler, anlaşmalar ehemmiyet kazanırken yurt dışı mevzusunda umulmadık gelişmeler yaşanabilir.

Aşk hayatınızda eğlence size geliyor. Geçmişle yüzleşip ilerlemeli…

18-24 Temmuz 2022 Koç Haftalık Burç Yorumları

Koç burcunun bu haftaki burç yorumlarına bakılırsa; sakin ve dingin yedi gün gerçekleşebilir. İş alanında egolarınız ön plana çıkabilir fakat kabiliyetiniz ise alkış görecek. Kendinize bakmayı seveceksiniz ekonomik güzel fırsatlar yakalanabilir. Haftasonu yeni eğitim kararları alınabilir.

18-24 Temmuz 2022 Boğa Haftalık Burç Yorumları

Boğa burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; aşk hayatınızdaki tartışmalar bardağı taşıran son damla olabilir. İş hayatınızda ekip toplantıalrı ehemmiyet kazanıyor. Sağlık mevzularında şanslı görünüyorsunuz.

18-24 Temmuz 2022 İkizler Haftalık Burç Yorumları

İkizler burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; iş alanında yorulsanız da yeni projeler sizi umutlandıracak. Dost ortamınızda keyifli paylaşımlar yapabilirsiniz. Koşturmacası bolca bir döneme giriyorsunuz.

18-24 Temmuz 2022 Yengeç Haftalık Burç Yorumları

Yengeç burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; aşk alanında yengeç burcu kendini tatsız hissederken eğitim alanında yeni kararlar alabilir. Evli Yengeçler, eşinin ailesiyle ilgili problemler yaşayabilir.

18-24 Temmuz 2022 Aslan Haftalık Burç Yorumları

Aslan burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; ekonomik mevzular bu haftanın ana gündemini oluşturacak. Para, miras mevzuları gündeminizde olacak. Sağlık kontrolleri de gene haftanın öne çıkan mevzuları olacak. Acilen tatile çıkma fikri size iyi gelebilir.

18-24 Temmuz 2022 Başak Haftalık Burç Yorumları

Başak burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; bu hafta sizin için sürpriz ve beklenmedik vakalarla geçecek. İş alanında yaptığınız ortaklıklarla ilgili sürprizlere hazır olun. Biten ortaklıklar ya da güçlenen ortaklıklar gündeme gelebilir. Borç ödemeleriniz dikkat çekebilir.

18-24 Temmuz 2022 Terazi Haftalık Burç Yorumları

Terazi burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; iş hayatınızda yoğunluk gündeminizde olacak. Hayvan sahiplenme mevzusu da gene dikkat çeken bir öteki mevzu. Parmaklarınızda problemler yaşanabilir. Gezi yapmayı özlediniz, yeni bölgelere hazır olun .

18-24 Temmuz 2022 Akrep Haftalık Burç Yorumları

Akrep burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; bu hafta aşk alanında en şanslı burçlar içinde yer alıyorsunuz. Evliyseniz, aileyle ilgili konularınız mutlulukla sonuçlanabilir. İş ya da eğitim alanında yeniliklere hazır olun.

18-24 Temmuz 2022 Yay Haftalık Burç Yorumları

Yay burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; dekorasyon değişimleri yapabilirsiniz. Ailenizde ortak kararlar alınabilir. Mal mülk, miras ya da taşınmaz mallar hakkında yeni kararlar alınabilir.

18-24 Temmuz 2022 Oğlak Haftalık Burç Yorumları

Oğlak burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; aile terimi ön plana çıkıyor. İletişim mevzularında problemler yaşanabilir. İş hayatınızda sınırlarınızı iyi oluşturmanız gerekiyor. Toplumsal medya sizi tesiri altına alabilir.

18-24 Temmuz 2022 Kova Haftalık Burç Yorumları

Kova burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; ekonomik alanda huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda yapacağınız planlar sizi rahatlatabilir. Itimat mevzusu ön plana çıkarken sağlığınızı da denetim etmelisiniz.

18-24 Temmuz 2022 Balık Haftalık Burç Yorumları

Balık burcu haftalık burç yorumlarına bakılırsa; iş alanında ikili iletişimlerinize dikkat edin. Sabır ve sakinlik en mühim kurtarıcınız olacak. Güzel duyu mevzuları gündeme gelirken spora adım atmak için en uygun haftadasınız.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom