Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest’in biletleri satışa sunuldu

Türkiye Motosiklet Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, 2-3 Eylül’de yapılacak Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP Türkiye) ve 30 Ağustos’ta başlayıp 5 gün sürecek Motofest of Turkey’in indirimli biletleri satışa çıktı. .

En popüler motor sporları organizasyonu Afyonkarahisar, Dünya Motokros Şampiyonası ve Türkiye Motofest’e özel indirimli biletler, 5 Temmuz Çarşamba gününe kadar Park Afyon AVM ve Söz marketlerde 250 liradan satışta olacak.

Organizasyon biletleri 5 Temmuz – 1 Ağustos arasında 350 TL, 1 – 29 Ağustos arasında 450 TL ve 30 Ağustos – 3 Eylül arasında 500 TL’den satılacak.

Etkinliğin biletleri online olarak da satın alınabiliyor.

Dünya Motokros Şampiyonası’nın Afyonkarahisar ayağı ile birlikte 30 Ağustos-3 Eylül tarihleri ​​arasında Uluslararası Türkiye Motosiklet Festivali düzenlenecek. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları ile başlayacak olan festival kapsamında; konserler, gösteriler ve çocuk etkinlikleri gibi birçok etkinlik olacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Afyonkarahisar Valiliği ve Spor Toton’un desteği ve Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun katkılarıyla gerçekleştirilecek Motokros Dünya Şampiyonası’nı Afyonkarahisar Belediyesi organize edecek.

Yoruma kapalı.