Boğaz'da Sefo ile rap rüzgârı

Boğaz’da Sefo ile rap rüzgârı – Magazin Haberleri

Boğaz'da Sefo ile rap rüzgârı

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, rap müziğin hit şarkılarına imza atan Sefo’nun hayranlarıyla görkemli buluşmasına tanıklık etti. Son zamanlarda müzik dünyasını kasıp kavurduğu ‘Bilmiyorum mi’ şarkısıyla açılış meydana getiren Sefo, konseri süresince sözü ve müziği kendisine ilişkin şarkılarını sevenleriyle hep beraber söylemiş oldu.

İlk kere Kuruçeşme Açıkhava’da konser veren Sefo’yu dostları da yalnız bırakmadı. 362 Tuzak oluşumundan dostları Lukhan ve Jako’yu sahnesinde ağırlayan Sefo, ondan sonra Revart ile ‘Yarım Kalır’ ve Yase ile ‘Başa Sar’ şarkısında buluştu. Sefo, rap müziğin yıldız isimleriyle beraber sergilediği performanslarla geceye damga vurdu.

Sefo’nun her yaş grubundan rap müzik tutkunlarıyla buluşmuş olduğu gecede bilhassa aileleriyle beraber gelen minik fanatikleri, en ön bayağı rap yıldızının şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Sefo, konserin ilerleyen dakikalarında minik fanatiklerinden “Kralların Kralı” notuyla gelen resimleri sahnesinde kabul etti. Fanatiklerinin çizdikleri resimlerde kral taçları dikkat çekerken, Sefo resimlerini DJ kabinine asarak sergiledi.

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Sefo, Kuruçeşme Açıkhava’da ilk kez konser verdiğini belirterek, “Heyecanlı bir kalabalık var. Biletleri tüketmişiz. Heyecanlıyım…” sözleriyle, sevenlerinin yoğun ilgisi karşısında duyduğu mutluluğu paylaştı.

Genç neslin rap müziğe olan ilgisi üstüne konuşan Sefo, “Süper, gençlerin gözlerinden öpüyorum. Evet, şu an bir rap trendi var. Sevinçliyiz, mutluyuz. İnsanlar istedikleri müziği dinliyorlar” dedi.

Rap müzikten sonrasında pop müziğin düşüşe geçmiş olduğu düşüncesine katılmadığını dile getiren Sefo, “İyi şarkı devamlı tutuyor. Pop şarkılar var, güzel şarkılar tutuyor. Şarkı iyi olduktan sonrasında sorun yok. Pop, rap, rock… Tür fark etmiyor. İnsanlar beğendikleri şarkıları dinliyor” ifadelerini kullandı.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom