Beyaz Saray’dan TikTok çıkışı: Sorun teşkil ediyor, endişeliyiz

“HAVANA SENDROMU” HAKKINDA İSTİHBARAT RAPORU

Jean-Pierre, “Havana Sendromu” olarak bilinen hastalığın gizemli vakaları ile yabancı düşmanlığı arasında bağlantı kurulamadığı sonucunun ABD istihbarat birimleri tarafından sorgulanması üzerine, Biden yönetiminin önceliğinin çalışanların kişisel sağlığı olduğunu söyledi.

Jean-Pierre, sendromdan mustarip kişilerin ekstra mali destek almaya devam edip etmeyeceği sorulduğunda, “Evet, kesinlikle” yanıtını verdi. o cevapladı. Sözcü, insanların gerçekten de bu semptomları yaşadığını ve gerekli tedaviyi almaya devam edeceklerini vurguladı.

ÖĞRENCİ ÖĞRENCİ

Jean-Pierre, Biden’ın geçen yıl 40 milyondan fazla kişiyi etkileyen öğrenci kredisi affının iyi bir plan olduğunu ve orta sınıf ailelere 20 bin dolara kadar yardım sağlayacağını vurguladı.

Jean-Pierre, Yargıtay’ın affı anayasaya aykırı bulması halinde ne yapacaklarına ilişkin olarak, sundukları öğrenci affı planına inandıklarını ve bu konuda mücadeleye devam edeceklerini söyledi.

DEMİRYOLU GÜVENLİĞİ KANUNU TASLAĞI

Jean-Pierre ayrıca Ohio’daki tren kazasının ardından bugün Senato’da Demokrat ve Cumhuriyetçi milletvekillerinin demiryolu güvenliği için ek kurallar ve tedbirler içeren yasa tasarısından memnun kaldıklarını dile getirdiklerini ve bu adımı desteklediklerini gözlemledi.

Tasarıda güvenlik ihlallerine verilen azami cezaların artırılması ve tehlikeli madde taşıyan trenlere ilişkin kuralların sıkılaştırılması gibi maddelerin yer aldığını söyleyen Jean-Pierre, “Bu iyi bir adım ve memnuniyetle karşılıyoruz” dedi. dedi. Sözcü, bu bağlamda Kongre’deki iki partinin üyelerini birlikte çalışmaya teşvik ettiğini söyledi.


Yoruma kapalı.

seo paket casibom