Behzat Uygur'dan evlilik yıl dönümü paylaşımı

Behzat Uygur’dan evlilik yıl dönümü paylaşımı – Magazin Haberleri

Behzat Uygur'dan evlilik yıl dönümü paylaşımı

Nejat-Necla Uygur çiftinin en ufak oğulları Behzat Uygur, uzun senelerdir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyor. Toplumsal medya hesabından yayınladığı karelerle adından sıkça söz ettiren Uygur, geçtiğimiz aylarda garip bir paylaşımda bulunmuştu. 

Uygur’un bir hayranı oyuncuya devamlı “Üstadım nasılsın? Sizden bir ricam var. Video çekip yollar mısınız?” diye mesajlar göndermeye başladı. İlk mesaja yanıt vermeyen Uygur, aynı kişiyi bu sefer değişik bir kız arkadaşı için video istediğini görünce engellemişti.

Instagram hesabından gelen mesajları ifşa eden oyuncu, “17 günde bir senin ilişkilerine prodüksiyon mu yapacağım?” diyerek tepki göstermişti.

Uygur, son paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü. 32 yıl ilkin nikah masasına oturmuş olduğu, iki çocuğunun anası Çiğdem Uygur ile mutlu bir evlilik sürdüren Behzat Uygur, evlilik yıl dönümlerini kutladı.

Seneler ilkin gösterilen ‘Şahane Pazar’ programıyla hafızalara kazınan Behzat Uygur, eşi ile nikahta çekilen bu fotoğrafı, toplumsal medya hesabından “28 Haziran 1990…” notuyla yayınladı.

Paylaşımıyla kısa sürede fanatiklerinden yoğun ilgi gören Uygur’un fotoğrafına Emine Ün ve Nilgün Belgün benzer biçimde meşhur adlar yorum yapmış oldu.

Yoruma kapalı.