Bayramda Ebru Yaşar fırtınası

Bayramda Ebru Yaşar fırtınası – Magazin Haberleri

Bayramda Ebru Yaşar fırtınası

Sahnede şıklığı ve güzelliği ile kendisine fanatik bırakan Ebru Yaşar, “Bir bayramı daha hep beraber sevenlerimizle sizlerle beraber Bodrum’da karşılıyoruz. İnşallah nice sağlıkla, sıhhatle… Hepimizin birlik ve beraberlik içersinde olduğu, güzel bir bayram olsun inşallah” dedi.

Meşhur müzisyen, “Bayram sahneleri sizin için neyi ifade ediyor?” sorusuna şu cevabı verdi:

Hepimiz her bayramda ve hususi günlerde hep sahnede olduğumuz için sevdiklerimizle de bayramlarda sahnedeyken kucaklaşmak, hepimiz için oldukca anlamlı. Evliliğimin ilk yıllarında ailemle geçirdim. Fakat benim akrabalarım doğal ki sevenlerim. Bununla birlikte hem akrabalarım, hem sevenlerim. Şarkılarım ve dinleyicilerim, onlarla olduğum için sahnede bulunmaktan oldukca mutluyum. En güzel bayram bizlere sevdiklerimizle beraber olup şarkılar söylediğimiz bayramlar.

Fanatiklerinin dört gözle yeni şarkı beklediği ve bunu toplumsal medyada yaptıkları yorumlarda dile getirdikleri belirtilen Yaşar, “İnşallah, oldukca seviyorum onları, en güzelini vermek isterim. Benim dinleyicilerim şarkıların, müziklerin en güzelini hak ediyorlar. Hepsini oldukca kaliteli oldukca vizyonlu ve öngörülü buluyorum. En güzel şeyi inşallah tekrardan yapacağım. 1-2 şarkım var, derhal ayırdım onları. Bakalım ne vakit çıkar, ne vakit oluşur bilmiyorum” ifadelerini kullandı.

Ebru Yaşar’a, arabesk müziğin başarı göstermiş isimlerinden Cengiz Kurtoğlu’nun meslektaşları için konserlerde playback okuduklarını söyleyerek, “Ben canlıdan yanayım” eleştirisinde bulunmuş olduğu hatırlatıldı.

44 yaşındaki sanatçı, “Doğru söylemiş. Kimi zaman mecburi hallerde yaptığımız zamanlar oldu. Hatırla gitmemiz ihtiyaç duyulan ya da orayı onurlandırmak için söz verdiğimiz bölgeler vardır, hepimizin olmuştur. Doğrudur playback oldukca geçmez, orada başka bir şey geçerlidir artık. Kısaca oraya gitmek, orada bulunmak ve tokalaşmak, birbirimize bu şekilde sevgi ve güzel saygı iletmektir. Başka hususi bir durumdur benim söylediğim ve Cengiz Kurtoğlu’nun anlatmaya çalmış olduğu hususi durum bu olabilir. Fakat baştan sona playback hakikaten kolay kolay doğru geçmez” şeklinde konuştu.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom