Battalgazi’de Manuş Baba rüzgarı esecek

Battalgazi’de Manuş Baba rüzgarı esecek

Battalgazi Belediyesi yaz ayının gelmesiyle beraber, direk halka dokunan toplumsal içerikli çalışmalarına hızını arttırarak devam ediyor. Kültür ve Toplumsal İşler Müdürlüğü tarafınca kültürel etkinlikler çerçevesinde düzenlenecek olan açık hava konseri ile milyonlarca müzik severin ilgi gösterdiği meşhur sanatçı Manuş Baba, Battalgazililerle buluşacak. 2 Temmuz Cumartesi günü saat 20.30’da Malatya Park AVM Yanı Konser alanındaki konserde sahne alacak olan meşhur sanatçı Manuş Baba, seslendireceği parçalarla müzik severlere unutulmaz anlamış olur yaşatacak.

“Tüm yurttaşlarımız davetlidir” Tüm Malatyalıları ve Battalgazilileri açık hava konserine çağrı eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Milyonların gönlünde taht kurmuş ülkemizin kıymetli sanatçı Mustafa Özkan doğrusu Manuş Baba’yı 2 Temmuz Cumartesi günü Battalgazi’mizde ağırlayacağız.

Müzik severin büyük beğenisini kazanan sanatçımızın hafızalara kazınan bir şarkısı var, bu havada gidilmez, güneşli günde gidilmez. Meşhur sanatçımız, bu havada gidilmez demeyip, güzel bir yaz akşamı Battalgazi’ye gelecek ve sevenleriyle buluşacak. Battalgazi Belediyesi olarak bundan bu şekilde her fırsatta, imkanlarımız ölçüsünde benzeri etkinliklerle halkımızla beraber olmaya devam edeceğiz. Tüm Malatyalı ve Battalgazili vatandaşlarımızı, düzenleyeceğimiz açık hava konserine çağrı ediyorum” dedi.

Yoruma kapalı.

seo paket casibom