Bakan Kasapoğlu'ndan milli sporculara tebrik

Bakan Kasapoğlu’ndan milli sporculara tebrik – Spor Haberleri

Bakan Kasapoğlu'ndan milli sporculara tebrik

Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü milli sporcularımız; 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak suretiyle toplam 7 madalya kazanmıştır.

Cimnastikte Adem Asil ile Güreşte Muhammet Karavuş altın madalya kazanırken, öteki güreşçilerimiz Samet Ak, Fatih Erdin ve Feyzullah Aktürk gümüş madalyanın sahibi oldu. Bocce branşında Gülçin Esen-Beyza Tatarlı ikilisi bronz madalya kazanılmış olduğu organizasyonda, güreşte Salim Ercan da madalya kürsüsünün üçüncü basamağında yer aldı.

Adem Asil'den Akdeniz Oyunları'nda altın madalya

Adem Asil’den Akdeniz Oyunları’nda altın madalya

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19’uncu Akdeniz Oyunları’nın 3’üncü gününde madalya kazanan Milli sporcularımız için yayımladığı tebrik mesajında, şunları söylemiş oldu:

“Cezayir’in Oran kentinde düzenlenen 19. Akdeniz Oyunları’nın üçüncü gününde; cimnastik, güreş ve bocce branşlarında 2 altın, 3 gümüş ve 2 bronz olmak suretiyle toplam 7 madalya kazanan milli sporcularımızı yürekten tebrik ediyorum. Oyunlarda ülkemize büyük gurur yaşatan Milli sporcularımızı kutluyor, mücadelelerine devam eden öteki sporcu kardeşlerime başarılar arzuluyorum.”

Yoruma kapalı.